Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Chrztu Pańskiego (07.01.2024)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych. Za tydzień kolekta na potrzeby parafialne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • We wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • W czwartek nie będzie Senioratu.
  • W czwartek wszystkich uczniów szkół podstawowych oraz chętnych przedszkolaków zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 18:00.
  • W niedzielę w naszym kościele o godz. 18:00 Wieczór Uwielbienia. Nie będzie popołudniowej adoracji i nieszporów.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia)
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  • W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie, czyli tradycyjna kolęda. Ksiądz wraz z ministrantami przychodzi do naszych domów, aby prosić Boga o błogosławieństwo i żywą wiarę. Spotkanie kolędowe jest okazją do rozmowy i budowania więzi między duszpasterzem i parafianami. Zgodnie ze zwyczajem, w naszej diecezji nie składamy ofiar pieniężnych dla księdza i ministrantów w trakcie kolędy. Ministrantów można obdarować owocami i słodyczami. Po zakończeniu kolędy, dobrowolną ofiarę złożyć będzie można 21 stycznia w ramach niedzieli kolędowej. W trakcie spotkań kolędowych można zamawiać intencje mszalne.
  • Od 15 do 21 lipca 2024 roku nasza parafia organizuje wakacyjny wyjazd do Zakopanego (do gościnnych Sióstr od Aniołów przy Dolinie Strążyskiej). Koszt jednego dnia (nocleg + śniadanie + obiadokolacja): osoby dorosłe 120 zł; dzieci do 4 roku życia – dowolna ofiara; dzieci 4-12 lat – 90 zł; powyżej 12 roku życia tak jak dorośli. Zapisy u ks. proboszcza.