Ogłoszenia duszpasterskie - XXII Niedziela Zwykła (03.09.2023)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafialne, a po Mszach zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • We wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych. Można zabrać ze sobą dziecko.
  • W środę Mszę świętą celebrować będziemy z formularza ku czci św. Józefa, a przed błogosławieństwem końcowym odmówimy litanię ku czci św. Józefa.
  • W czwartek przeżywać będziemy I czwartek miesiąca. O godz. 8:30 odprawione będzie nabożeństwo Godziny Świętej, a na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce).
  • W czwartek wszystkich uczniów, nauczycieli i wychowawców zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 18:00, w czasie której będziemy prosić o dobre przeżycie roku szkolnego 2023/2024. Na koniec Mszy odbędzie się błogosławieństwo przyborów szkolnych i oraz indywidualne błogosławieństwo dla dzieci, młodzieży oraz nauczycieli.
  • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • Rada Dzielnicy w kontekście przygotowań do tegorocznego festynu dożynkowego zaprasza wszystkich utalentowanych seniorów, dorosłych, młodzież i dzieci do udziału w „talent show”. Zgłoszenia przyjmują przedstawiciele rady.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (oprócz niedzielnego popołudnia).
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  • Rodziców dzieci, które chciałyby w maju 2024 roku przystąpić do I Komunii świętej zapraszam na spotkanie we wtorek 19 września o godz. 19:30 w salce.