Ogłoszenia duszpasterskie - XXI Niedziela Zwykła (27.08.2023)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby gospodarcze. Za tydzień kolekta na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • Dzisiaj (w niedzielę) o godz. 18:00 w krużgankach naszego kościoła Przedsionki Chwały, czyli wieczorne uwielbienie prowadzone przez wspólnotę Dawid.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • W piątek przeżywać będziemy I piątek miesiąca. Czcicieli Serca Pana Jezusa zapraszam na Mszę o godz. 18:00. Po niej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i adoracja w ciszy do godz. 19:25. O godz. 19:30 Msza święta przygotowana i animowana przez wspólnotę Dawid.
  • W sobotę przeżywać będziemy I sobotę miesiąca. Czcicieli Niepokalanego Serca Maryi zapraszam na Mszę o godz. 8:00.
  • W sobotę odbędą się odwiedziny chorych i seniorów. Osoby, które ze względu na wiek albo stan zdrowia nie są w stanie regularnie uczestniczyć w Mszach niedzielnych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  • W sobotę od godz. 17:15 do 17:55 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • W niedzielę wracamy do stałego porządku Mszy świętych z nieszporami o godz. 15:30 i Mszą popołudniową o 16:00. Przed nieszporami, od godz. 15:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  • Rada Dzielnicy w kontekście przygotowań do tegorocznego festynu dożynkowego zaprasza wszystkich utalentowanych seniorów, dorosłych, młodzież i dzieci do udziału w „talent show”. Zgłoszenia przyjmują przedstawiciele rady.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (oprócz niedzielnego popołudnia).
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.