Ogłoszenia duszpasterskie - Przemienienie Pańskie (06.08.2023)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na budowę kościoła pw. św. Jana Pawła II w Opolu. Za tydzień kolekta na potrzeby parafialne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • We wtorek wspominać będziemy św. Dominika, w środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, w czwartek święto św. Wawrzyńca, a w piątek wspomnienie św. Klary.
  • W sobotę nie będzie Mszy porannej i popołudniowej adoracji.
  • W poniedziałek 14 sierpnia przeżywać będziemy Dzień Fatimski. O przystrojenie figury i zorganizowanie ekipy do niesienia w trakcie procesji prosimy Różę p. Antoniego Lysy. Poszczególne części różańca odmawiać będziemy o godz. 7:30, 15:00, 17:30 i po Eucharystii wieczornej. Posługiwać się będziemy śpiewnikiem Fatimskiej Pani.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą.
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.