Ogłoszenia duszpasterskie - XVII Niedziela Zwykła (30.07.2023)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby gospodarcze. Za tydzień kolekta na budowę kościoła św. Jana Pawła II w Opolu. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W środę wieczorną Mszę świętą odprawimy z formularza wotywnego ku czci św. Józefa, a przed błogosławieństwem końcowym pomodlimy się litanią do św. Józefa.
  • W czwartek przeżywać będziemy I czwartek miesiąca. Po Mszy zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej.
  • W piątek przeżywać będziemy I piątek miesiąca. Po Mszy celebrować będziemy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W sobotę przeżywać będziemy I sobotę miesiąca. Czcicieli Niepokalanego Serca Maryi zapraszamy na Mszę poranną, a po niej na nabożeństwo I soboty.
  • W sobotę Rada Dzielnicy zaprasza wszystkich mieszkańców Sławic na operetkę w parku przy ul. Opolskiej o godz. 17:00.
  • W sobotę nie będzie popołudniowej adoracji.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą