Ogłoszenia duszpasterskie - XIII Niedziela Zwykła (02.07.2023)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na utrzymanie seminarium i instytucji diecezjalnych. Za tydzień kolekta na potrzeby parafialne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W środę Msza wieczorna celebrowana będzie z formularza ku czci św. Józefa. Na koniec Mszy odmówiona będzie litania do św. Józefa
  • W czwartek przeżywać będziemy I czwartek miesiąca. Po Mszy nabożeństwo Godziny Świętej.
  • W piątek przeżywać będziemy I piątek miesiąca. Po Mszy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W sobotę nie będzie popołudniowej adoracji.
  • W lipcu i sierpniu Msze święte niedzielne sprawowane są (w sobotę) o godz. 18:00 oraz (w niedzielę) o 8:00, 10:30 i 12:00.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą.