Ogłoszenia duszpasterskie - XI Niedziela Zwykła (18.06.2023)

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne, a po Mszach przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny. Za tydzień kolekta na potrzeby gospodarcze. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  • W wtorek o godz. 10:00 w salce Matecznik – spotkanie dla mam pozostających z dziećmi na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
  • We wtorek na zakończenie cyklu „Sześć dni stworzenia” o godz. 19:30 w kościele adoracja Pana Jezusa.
  • W środę o godz. 19:00 w salce spotkanie biblijne, pomagające w rozumieniu Biblii i medytacji. Zainteresowanych proszę o zabranie ze sobą Pisma Świętego.
  • W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy emerytów i rencistów na Seniorat (Msza święta w kościele, a po niej spotkanie przy kawie i herbacie w salce).
  • W czwartek o godz. 17:20 w kościele próba scholi dziecięco-młodzieżowej.
  • W czwartek w trakcie Mszy szkolnej o godz. 18:00 dziękować będziemy Bogu za błogosławieństwo w kończącym się roku szkolnym i formacyjnym. Przed ołtarzem przed Mszą stać będzie skrzynka, do której wrzucać będzie można karteczki z konkretnymi podziękowaniami wobec Boga.
  • W piątek przypada Dzień Ojca. W trakcie Mszy o godz. 18:00 modlić się będziemy za wszystkich żyjących i zmarłych ojców. Na koniec indywidualne błogosławieństwo dla obecnych ojców.
  • Biskup opolski Andrzej Czaja zaprasza do udziału w Pielgrzymce Mężczyzn i Młodzieńców na Górę Świętej Anny, która odbędzie się w dniach 24-25 czerwca br. Obchody rozpoczną się w sobotę Mszą św. o godz. 18.00; po niej o 20.30 nabożeństwo do św. Anny w bazylice. W niedzielę o godz. 10.00 nowy biskup gliwicki Sławomir Oder będzie przewodniczył uroczystej Mszy św. z udziałem naszych biskupów i neoprezbiterów, która zakończy się aktem zawierzenia Matce Bożej.
  • Sprawy kancelaryjne załatwiać można w dogodnym terminie, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym.
  • Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą (z wyjątkiem niedzielnego popołudnia).